Koncert Dżemu – Dżem symfonicznie już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę w centrum ICE Kraków odbędzie się koncert legendarnego zespołu Dżem z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej.

Koncert Dżem Symfonicznie odbędzie się 14 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków przy ul. Marii Konopnickiej 17. Początek koncertu o godz. 18.00. Bilety w cenie 149-199 zł do nabycia w serwisie eventim.pl.

W czasie tego wyjątkowego koncertu, w czasie któremu Dżemowi towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna, zagra swoje największe hity w niezwykłych aranżacjach! Widzowie będą mogli więc usłyszeć takie przeboje jak jak Whisky, Partyzant, Harley mój, Sen o Wiktorii, Wehikuł czasu, Czerwony jak cegła, ale i wiele innych! Wszystko w niedzielę o godzinie 18 w Centrum Kongresowym.

Dżem to legendarny zespół grający muzykę z pogranicza bluesa i rocka, założony w roku 1973 przez braci Bena i Adama Otrębów oraz Pawła Bergera. Legendarnym wokalistą zespoły był, zmarły w roku 1994 roku, Ryszard Riedel.

Zespół obecnie występuje w składzie: Maciej Balcar, Adam Otręba, Benedykt Beno Otręba, Jerzy Styczyński, Janusz Borzucki iZbigniew Szczerbiński.

 

 

 

 


Źródło: krakow.onet.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]