Co ciekawego w weekend 4-5 marca w Krakowie?

4 marca 2023 roku w Krakowie odbędzie się Festiwal Kultury Środkowoeuropejskiej oraz Krakowskie Dni Fotografii. Ponadto w tym dniu w Krakowie odbędzie się także impreza o nazwie „Kraków Wiosna na Sztuki”, podczas której zostaną zaprezentowane dzieła sztuki z całej Polski i z zagranicy. W Krakowie odbędzie się także wydarzenie o nazwie „Kraków Kultura Nocą”, podczas którego odbywać się będą występy artystyczne, koncerty i pokazy filmowe.

Natomiast 5 marca odbędą się, między innymi:
Festiwal Muzyki Elektronicznej Soundtropolis – Soundtropolis to wyjątkowy festiwal muzyki elektronicznej, który odbywa się w Krakowie już od 2011 roku. W tym roku będzie miał miejsce 5 marca w klubie Studio. Przyciąga fanów muzyki elektronicznej z całej Polski i całego świata.

Wystawa Sztuki Nowoczesnej „Kraków 2023” – Wystawa Sztuki Nowoczesnej „Kraków 2023” odbędzie się w dniu 5 marca w Galerii Sztuki Współczesnej w Krakowie. Wystawa będzie prezentować prace wielu współczesnych artystów z Polski i zagranicy.

Krakowski Festiwal Filmowy – Krakowski Festiwal Filmowy odbędzie się 5 marca w kinie Kijów Centrum w Krakowie. Jest to jeden z najważniejszych polskich festiwali filmowych, który prezentuje filmy z całego świata.

Krakowski Maraton Biegowy – Krakowski Maraton Biegowy odbędzie się 5 marca w Krakowie. To wyjątkowy wydarzenie, które jest doskonałą okazją do poznania miasta. Maraton będzie obejmować trasy zarówno dla profesjonalnych biegaczy, jak i amatorów.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]