Sztuka i rękodzieło – powstał nowy serwis – galeria sztuki i rękodzieła

Artyści tworzący rękodzieło i sztukę mają swoje nowe miejsce w internecie, w którym mogą z powodzeniem pokazywać i sprzedawać swoje prace. Mowa o serwisie ArtWitryna.pl, który łączy w sobie cechy serwisu ogłoszeniowego i sklepu internetowego.

Artwitryna.pl to nie jest typowy sklep internetowy. To raczej internetowy serwis – galeria sztuki i rękodzieła, w którym wystawiają swoje ogłoszenia artyści i twórcy rękodzieła, w tym rękodzieła artystycznego.

Bezpośrednio w tym serwisie nie kupimy ani dzieł sztuki, ani produktów handmade. W ArtWitrynie możemy je obejrzeć oraz skontaktować się bezpośrednio z twórcą przez jego własny sklep internetowy i tam kupić wybrane produkty bądź też skontaktować się z artystą bądź rękodzielnikiem i nabyć jego dzieła w inny umówiony sposób.

ArtWitryna - rękodzieło artystyczne

Jakie produkty znajdziemy w ArtWitrynie?

Wśród kategorii znajdziemy całą gamę branż związanych z rękodziełem (tzw. handmade’em) oraz sztuką. A więc będą to, między innymi, ręcznie robiona biżuteria, grafiki, rysunki, obrazy, karykatury, ręcznie robione kartki okolicznościowe (np. urodzinowe, ślubne czy na pierwszą komunię), makramy, ręcznie robione podkładki pod kubki (zarówno ręcznie malowane przez artystów na plastrach drewna jak i robione innymi technikami), rękodzieło robione na szydełku i na drutach, ręcznie robione świece sojowe (oraz świece z naturalnego wosku pszczelego), kubki i inne produkty z ceramiki i inne.

Dlaczego rękodzieło?

Rękodzieło w ostatnich latach zaczęło być coraz bardzie popularne w Polsce. Nasi konsumenci coraz bardziej rozumieją, że jakość wykonania produktów handmade jest wyższa niż produktów robionych na masową skalę, często w dalekiej Azji. Coraz więcej osób docenia także to, że produkty handmade są przez rękodzielnika robione z sercem i są czymś więcej niż tylko przedmiotami. Są produktami, które mają „duszę”.

Produkty handmade to doskonałe elementy wyposażenia domu, dekoracje – niekiedy bardzo wymyślne. Są wśród rękodzieła także produkty użyteczne, są ubrania a nawet biżuteria. Doskonale nadają się one zarówno na prezent dla bliskich jak i wyjątkowe przedmioty, które ubarwią nasze życie i nas samych.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]