Wynajem busów – idealna opcja dla większej grupy przyjaciół | AwKrakowie.pl

Wybierasz się do Małopolski z grupą znajomych? Wypożycz busa! To stosunkowo tania i wygodna alternatywa dla korzystania z komunikacji publicznej.

Coraz więcej osób wyjeżdżających na wakacje – zarówno w Polsce jak i zagranicą –  korzysta z wynajmu samochodów osobowych. Wypożyczalnie samochodów pozwalają nam na wygodne podróżowanie szybkimi kolejami lub transportem lotniczym, a po przybyciu do zwiedzania okolicznych atrakcji w wygodnym wynajętym samochodem. Co jednak zrobić, jeśli podróżujemy większą grupą, na przykład z kilkoma znajomymi? Wówczas można skorzystać z firm oferujących wynajem 9-osobowych busów. Taką firmą jest chociażby firma Rentalvans, oferująca wynajem vanów w Krakowie i okolicach.

Do Krakowa samolotem, a dalej busem!

Wynajem busów w podkrakowskich Balicach, w okolicach międzynarodowego portu lotniczego Kraków-Balice to doskonała opcja dla podróżujących w większej grupie i przybywających do Krakowa drogą powietrzną. Wynajęcie busa umożliwia wygodne przemieszczanie się pomiędzy licznymi zabytkami Krakowa i okolic, których w tej części Polski nie brakuje, a także nieco dalszy wypad, na przykład do Zakopanego czy Oświęcimia.

Ile kosztuje wynajem busów w Krakowie

Wynajem busów jest coraz bardziej popularny choćby dlatego, że jest coraz bardziej dostępny cenowo. Obecnie za wypożyczenie busa (przy na przykład dwutygodniowych wakacjach) zapłacimy około 200 złotych za dobę. To niewiele, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, że koszty rozkładają się na większą liczbę osób (na przykład 9). Daje to kwotę w okolicach 300-400 złotych na osobę (przy dwutygodniowym wynajmie). Nawet wliczając koszty benzyny (które też rozkładają się na wiele osób), pieniądze, które trzeba zapłacić za wynajem busa wydają się naprawdę niewielkie.

Więcej informacji na ten temat: wynajem busów Kraków – www.wynajem-busow-krakow.pl

 

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]