Targi Młodej Pary w Krakowie już za niespełna dwa tygodnie!

Niespełna dwa tygodnie dzielą nas od największej tej jesieni imprezy branży ślubno-weselnej. Targi Młodej Pary odbędą się w Krakowie w niedzielę 21 października 2018.

Targi Młodej Pary to największa tej jesieni impreza targowa branży ślubno-weselnej. Krakowskie Targi Młodej Pary, tradycyjnie już, odbędą się w najbardziej w najbardziej reprezentacyjnym małopolskim centrum wystawienniczym, jakim jest Międzynarodowe Centrum Targowo – Konferencyjnego EXPO Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9.

Targi Młodej Pary w Krakowie to nie tylko długo wyczekiwane spotkanie osób związanych z branżą ślubno-weselną, ale także niezwykła atrakcja dla wszyskich par, które planują w najbliższym czasie wstąpić w związek małżeński. W czasie targów będzie można dowiedzieć się, jakie są najnowsze trendy w branży weselnej, a także zobaczyć ofertę oraz pokazy firm, z których warto skorzystać w trakcie własnego ślubu i wesela (wedding plenerzy, fotografowie, dj na wesele, zespoły muzyczne, restauratorzy itp.). Podczas targów odbędą się również pokazy mody ślubnej, a odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

Zachęcamy do odwiedzenia krakowskiego centrum EXPO w niedzielę 21 października. Bilety, które upoważniają do wstępu na targi oraz wszystkie wydarzenia towarzyszące (warsztaty, prelekcje, występy zespołów muzycznych) kosztują 25 zł od osoby.

Więcej informacji: https://nowoczesnewesele.net/targi-mlodej-pary-w-krakowie-najlepsze-targi-branzy-weselnej-juz-wkrotce-w-krakowie/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]