DJ na wesele z Krakowa | AwKrakowie.pl

DJ na wesele z Krakowa | AwKrakowie.pl

DJ Dawid Sobczyk – DJ na wesele z Krakowa zachęca do skorzystania ze swoich usług.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą DJ na wesele w Krakowie i okolicach. W ramach oferty prowadzenie DJ przyjęcia weselnego, wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem sali weselnej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, a także innych imprez (takich jak poprawiny, studniówki, imprezy firmowe, bankiety, itd.).

 

DJ Dawid Sobczyk o sobie

Swoją przygodę z muzyką zaczął jak miałem 4 latka. Co prawda jako potencjalny mały wirtuoz skrzypiec się nie sprawdziłem, ale 10-letnia gra na tym instrumencie, międzynarodowe wyjazdy, występy w zespole Jazzowym, teatrze, orkiestrach, zespole Pieśni i Tańca Krakus, zostawiły swój ślad na późniejszej i nadal trwającej miłości do muzyki Drugi etap – era klubowa – od początku studiów – do w zasadzie czasów obecnych, chociaż już w mocno okrojonym zakresie. Zagrałem niezliczoną ilość imprez studenckich/klubowych/rodzinnych/firmowych. Miałem przyjemność współpracować z kilkunastoma klubami w Krakowie – od tych najbardziej rozpoznawalnych, do mniejszych, albo sezonowych A obecnie – Eventy, przyjęcia i przede wszystkim wesela Różnorodny adresat muzyki we wcześniej miejscach plus 11-letnie doświadczenie na przyjęciach weselnych sprawia że dysponuje bardzo bogatym repertuarem i możliwościami zaspokajania nawet najbardziej wyszukanych gustów muzycznych.

Posiadam wiele pozytywnych opinii od moim Klientów (dostępnych na profilu na Facebooku oraz w serwisie Wesele z klasą). Jestem także posiadaczem certyfikatu „Sprawdzony ogłoszeniodawca” portalu ślubnego Wesele z klasą, który został wydana na podstawie sprawdzonych opinii gości portalu.

Zapraszam na swoja stronę internetową – DJ na wesele – www.nowoczesnewesele.net

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]